TOP 5 nejexotičtějších hotelů, kde se vyplatí strávit podzim

Slunečných podzimních dnů je už poskrovnu. Říjen se projevuje ve svém ponurém kabátě, kdy ranní mrazíky zalézají pod kůži a studený déšť bubnuje do oken valnou část týdne. Nejvyšší čas vydat se do teplých krajin! Ale ne jen tak ledajakých. Máme pro vás tip na pětku nejatraktivnějších ubytování, které nabízí vzdálené exotické krajiny.

Fiji: Poseidon Undersea Resort

Kam se schovat před vlezlým podzimem? Třeba pod vodu, a to doslova. Pětihvězdičkový hotel na Fiji, který je umístěn na dně oceánu, láká na netradiční zážitek vidět podmořský život z jiného úhlu. Ryby, řasy, korály a jinou faunu a flóru si můžete prohlédnout v hloubce přes 27 metrů.

Foto: www.poseidonresorts.com
Foto: www.poseidonresorts.com

Jamajka: The Caves Resort

Pokud jste spíše milovníky suchozemského dobrodružství, můžete zavítat na Jamajku do luxusního hotelu vybudovaného přímo ve skalních útesech na břehu oceánu. Každý pokoj je tu jiný, ale všechny mají stejně unikátní atmosféru a dechberoucí výhled.

Foto: www.thecaveshotel.com
Foto: www.thecaveshotel.com

Chile: Montaña Mágica Lodge

V jižních Andách najdete vulkán, ve kterém můžete přenocovat. Jak sami vidíte, tento netradiční hotel je opravdovou hříčkou matky přírody.

Foto: www.huilohuilo.com
Foto: www.huilohuilo.com

Jižní Afrika: Singita Sweni

V národním parku Kruger, na břehu řeky Sweni, leží dřevěné domky, které umožňují se vším všudy nahlédnout do skutečného života africké divočiny. Autentický zážitek umocňuje vybavení ve stylu viktoriánské éry s minimalistickým dotykem skla, chromu a proutí. Užít si můžete i safari.

Foto: www.rhinoafrica.com
Foto: www.rhinoafrica.com

Maledivy: Cocoa Island Hotel

Pokud hledáte podzimní rozptýlení na pláži, Kokosové ostrovy jsou pro vás jako stvořené. Chatky takřka levitující nad tyrkysovou hladinou vyzývají k tomu skočit do vody přímo z postele a užít si vůni oceánu na plno. Na dovolenou si nezapomeňte přibalit chytrou stírací mapu, na které uvidíte, která zajímavá místa jste navštívili a která vás ještě čekají.

Foto: www.comohotels.com
Foto: www.comohotels.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *